Volební kampaň do Evropského parlamentu - 17.5.2004

Od 17. května 2004 probíhá v kraji Vysočina volební kampaň do Evropského parlamentu. V úterý 18. května zavítala “Putovní pekárna KDU-ČSL” také do okresu Jihlava. 
Celá akce začala kolem deváté hodiny ráno na Husově náměstí v Polné. Na náměstí diskutoval s místními obyvateli kandidát KDU-ČSL Jan Březina, hejtman Olomouckého kraje, který se zde sešel i s tajemníkem MěÚ Polné panem Pavlem Novákem. 
Krásným zpestřením programu bylo rozdávání balónků. Tohoto úkolů se zhostily malé děti, které doprovázel předseda místní organizace KDU-ČSL v Polné, Ing. Josef Višinka.
 Poté “Putovní pekárna” vyrazila do Brtnice a v poledních hodinách zastavila v Telči. Zde diskutoval Jan Březina nejen s místními obyvateli, ale také si popovídal o volbách do EP s cizinci, kteří přijeli Telč navštívit.
Kolem druhé hodiny dorazila “Putovní pekárna” spolu se  Zuzanou Roithovou a Janem Březinou do Třeště. I zde se volební kampaň shledala s kladným ohlasem nejen členů místní organizace KDU-ČSL, ale i kolemjdoucích.
Kampaň vyvrcholila v 15:00 hod. na Masarykově náměstí v Jihlavě, kde kromě Zuzany Roithové a Jana Březiny vystoupil i kandidát do EP z Třebíče, Jiří Karas. Mezi přítomnými bylo možné spatřit i místní politiky jako např. náměstka primátora Ing. Josefa Kodeta.